HomeЕкономікаПасічниці запустили спільний виробничий майданчик на Київщині

Пасічниці запустили спільний виробничий майданчик на Київщині

Дата:

ТОП Новини

Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости: що пропонують у Раді

У Верховній Раді розробляють законопроект про значне підвищення штрафів...

Чи евакуюють “Фельдман Екопарк” із Харкова? В ОВА та закладі зробили заяви

Тимчасово вивезуть лише частину тварин Адміністрація мультикомплексу "Фельдман Екопарк"...

Нардеп міг оформити маєток вартістю $1 млн на няню – ЗМІ

Журналісти стверджують, що Porsche Cayenne 2024 року випуску, що...

У Броварах (Київська обл.) 29 серпня 2025 року відкрились спільні виробничі потужності, створені жінками-пасічницями.

Про це у Facebook повідомляє Фундація жінок пасічниць.

«Це простір, де народжуються не лише мед і продукти бджільництва, а й нові можливості для жінок різних регіонів України: сучасна лабораторія меду, виробничі потужності, воскова кімната та апітерапія, майстерня локальної екокосметики та восколиття», — зазначили в об'єднанні.

Фундація жінок пасічниць зауважує, що ці потужності — більше, ніж виробництво. Це місце взаємопідтримки, навчання, розвитку жіночого підприємництва й виходу на нові ринки.

Вибір редактора

Subscribe

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Останні новини