HomeЕкономікаПасічниці запустили спільний виробничий майданчик на Київщині

Пасічниці запустили спільний виробничий майданчик на Київщині

Дата:

ТОП Новини

У Броварах (Київська обл.) 29 серпня 2025 року відкрились спільні виробничі потужності, створені жінками-пасічницями.

Про це у Facebook повідомляє Фундація жінок пасічниць.

«Це простір, де народжуються не лише мед і продукти бджільництва, а й нові можливості для жінок різних регіонів України: сучасна лабораторія меду, виробничі потужності, воскова кімната та апітерапія, майстерня локальної екокосметики та восколиття», — зазначили в об'єднанні.

Фундація жінок пасічниць зауважує, що ці потужності — більше, ніж виробництво. Це місце взаємопідтримки, навчання, розвитку жіночого підприємництва й виходу на нові ринки.

Вибір редактора

Subscribe

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Останні новини